DOLAR 18,9876 0.01%
EURO 20,3864 0.01%
ALTIN 1.161,25-0,03
BITCOIN 4659761,55%
İstanbul
11°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ahlaki.com Veri Politikası

“Ahlaki.com Veri Politikası

  1. Gizlilik hakkı: Ahlaki.com, kullanıcılarının gizliliğini önemli bir konu olarak değerlendirir ve kullanıcı verilerinin gizli tutulmasını sağlar.
  2. Veri toplama: Ahlaki.com, kullanıcılarının doğrudan ya da dolaylı olarak sağladığı kişisel verileri (ad, soyad, e-posta adresi, vb.) toplar.
  3. Veri kullanımı: Ahlaki.com, topladığı verileri sadece site içi çalışmaları ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kullanır.
  4. Veri paylaşma: Ahlaki.com, kullanıcı verilerini üçüncü taraflarla paylaşmaz, ancak yasal zorunluluklar durumunda hukuki mercilere verilebilir.
  5. Veri güncelleme: Kullanıcılar, Ahlaki.com tarafından toplanan verilerinin güncellemesi ya da silinmesi talebinde bulunabilir.
  6. Güvenlik: Ahlaki.com, kullanıcı verilerinin güvenliğini sağlamak için gerekli tüm teknolojik ve hukuki önlemleri alır.

Bu veri politikası, Ahlaki.com tarafından toplanan verilerin nasıl kullanılacağını ve korunacağını belirlemektedir. Kullanıcılar, bu veri politikasını kabul etmekle birlikte Ahlaki.com’a sağladıkları verilerin kullanımını kabul etmiş sayılırlar.”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.